Teritoriju vārti, reportaža

Veidojot iežogojumu, visbiežāk jāatstāj vismaz viena caurbrauktuve automašīnām. Šim mērķim kopā ar žogiem uzstāda attiecīga platuma teritoriju vārtus. Žogu vārtus var iedalīt pēc vairākiem parametriem: dizains, atvēršanas veids, izmantotais materiāls.

 

Pēc konstrukcijas vārti var būt verami (atverami uz vienu pusi vai abām), bīdāmi (bīdāmi no vienas puses vai abām) vai salokāmi (no 4 daļām). Vairāk informācijas un ieteikumi - VĀRTI UN AUTOMĀTIKA, IZVĒLE

 

Veramie vārti parasti ir divviru. Tas ļauj katru pusi padarīt vieglāku, novēršot iespējamību nosvērties un samazināt kustības rādiusu. Veramie vārti nav tik vienkārši uzstādīšanā, bet tie ir lētāki. Bīdāmie vārti kustas taisnā līnijā uz divām pusēm. Šī konstrukcija ļauj tuvu novietot auto, ietaupot vietu uz mazākas autostāvvietas rēķina.

 

Salokāmie vārti piemēroti tajos gadījumos, kad nevar izmantot veramos vai bīdāmos vārtus. Vārtu konstrukcijai ir visu vārtu priekšrocības: tai nav pretsvara kā divviru vārtiem un tie lauj novietot auto pie pašas iebrauktuves kā bīdāmie vārti.  

 

Vārtus var atvērt manuāli. Šajā gadījumā izmanto iekaļamas slēdzenes un aizbīdņus. Tāpat pieejams vēl ērtāks variants – vārtu automātika ar attālinātas pults vadību. Šajā gadījumā vārtus atver un aizver no dažu metru attāluma, nospiežot pogu. 

Vārtu izgatavošanai var izmantot teju visus materiālus, ko izmanto žogu ražošanai. Mūsu mājas lapā atradīsiet dažāda dizaina teritorijas vārtu izvēli, kā arī to automatizācijas sistēmas.

 

Produkcija: diviru vārti, atveramie vārti, veramie vārti un vārtiņi, bīdāmie vārti, vārti tiek izgatavoti dažādos izmēros un krāsās. Komplektējam CAME un BFT automātiku pagalma vārtiem. Automātiskās sistēmas var uzstādtīt gan veramiem, gan salokāmiem un bīdāmiem vārtiem.