Žoga Kalkulators
Žoga
Kalkulators
 • Uzzini žoga cenu
 • Samaketē žogu no 500 modeļiem
 • Saņem komercpiedāvājumu
Žoga kalkulators
Uzzini
Žoga cenu
Žoga kalkulators
Žoga
Kalkulators
 • Uzzini žoga cenu
 • Samaketē žogu no 500 modeļiem
 • Saņem komercpiedāvājumu
QUIKSET - Biežāk uzdotie jautājumi

QUIKSET - Biežāk uzdotie jautājumi

Izgatavošanas laiks: noliktavā

Biežāk uzdotie jautājumi

 • Kas ir QUIKSET?

  QUIKSET – ir inovatīva, divkomponentu, viegla un izturīga polimēru montāžas masa, kuras pamatā ir ātri sacietējoši sintētiskie sveķi, koka, plastmasas un metālisko balsta konstrukciju, kā arī dažādu šķērsgriezumu un formu profilu uzstādīšanai gruntējumā. QUIKSET® piedāvā revolucionāru alternatīvu smagiem, putekļainiem un darbietilpīgiem betonēšanas darbiem. Tikai viens QUIKSET® iepakojums aizvieto līdz diviem sausā cementu maisījuma iepakojumiem.

 • Kādām vajadzībām tiek izmantots QUIKSET?

  QUIKSET var tikt izmantots visu veidu balsta konstrukciju uzstādīšanai gruntējumā – koka, tērauda, alumīnija, plastmasas balstu uzstādīšanai, kā arī stabu (piemēram, žogiem), informācijas zīmju, parka soliņu, galdiņu, lapeņu un šūpoļu, velosipēdu parkošanās vietu, rotaļlaukumu aprīkojuma elementu, ielas sporta aprīkojuma elementu (trenažieri, sporta stieņi, basketbola grozi), siltumnīcu, veļas žāvētavu un citu elementu uzstādīšanai.

 • Cik izturīgs ir QUIKSET?

  Ar savu izturību QUIKSET® pārspēj tipveida gruntējuma substrātu vairākumu. QUIKSET® ir ūdensizturīgs produkts, kas nelaiž cauri ūdeni, netiek sabojāts atkausēšanas laikā. Turklāt tas ir izturīgs pret temperatūras izmaiņām, iztur ļoti lielu salu un nav pakļauts plaisāšanai. Konstrukciju elementi, uzstādīti uz QUIKSET®, strādā citādāk, nekā tie, kas uzstādīti betona šķīdumā. Pieliekot konstrukcijai lielu fizisku spēku, var rasties tās nestabilitātes sajūta, bet tie ir tikai iespaidi, kas izraisīti ar polimērās montāžas masas īpašo atsperīgumu. Satraukumam nav pamata – uzstādītās konstrukcijas ir droši nofiksēti gruntējumā, bet to atsperīgums ir tikai priekšrocība, kas ļauj izturēt lielas slodzes. Šī īpašība būtiski palielina uzstādīto konstrukciju izturības robežu, piemēram, spēcīgo vēja brāzmu laikā, salīdzinot ar konstrukcijām, kas cieši fiksētas betonā.

 • Kas notiks, ja sajaukt QUIKSET un neatvērt iepakojumu?

  UZMANĪBU! Šī ir diezgan bīstama situācija: aizvērtā iepakojumā montāžas masa palielināsies apmēros, un paaugstināsies iekšējais spiediens. Tas var novest pie iepakojuma nekontrolējamas saplīšanas un montāžas masas izplešanās spiediena rezultātā, iespējamām traumām un pat materiāliem zaudējumiem. Nepieļaujiet situāciju, kuras rezultātā iepakojums netiks atvērts ilgāk kā vienu minūti pēc aizspiedņa noņemšanas. Ir nepieciešams uzmanīgi kontrolēt iepakojuma atvēršanas, maisījuma sagatavošanas un izmantošanas procesu.

 • Kas notiks, ja QUIKSET atradīsies pie augstākas vai zemākas temperatūras, nekā norādīts instrukcijā?

  Tāpat kā ķīmisko produktu vairākumam, arī QUIKSET® ķīmiskā reakcija ir atkarīga no apkārtējās vides temperatūras nosacījumiem. Tas rada tiešu ietekmi uz montāžas masas paplašināšanas ātrumu un apjomu, zemo temperatūru ietekmē tie samazinās. Neatkarīgi no apkārtējās vides temperatūras, QUIKSET® ir nepieciešams izturēt divu stundu garumā istabas temperatūrā (20–25 °C) pirms darbu sākšanas.

 • Kā noņemt nesacietējušu QUIKSET no apģērba, instrumentiem vai gruntējuma?

  Nesacietējušu QUIKSET® ir iespējams noņemt ar tīrīšanas līdzekļa QUIKSET® CLEANER BEFORE palīdzību, apsmidzinot netīrās vietas. Sekojiet tīrīšanas līdzekļa QUIKSET® CLEANER BEFORE lietošanas instrukcijai gan attiecībā uz apģērbu, gan uz instrumentiem, un uzstādamās konstrukcijas elementiem. Detalizētāk par produktu.

 • Pēc cik ilga laika var noslogot konstrukcijas, uzstādītas uz QUIKSET?

  Pilna QUIKSET® sacietēšana aizņem vidēji divas stundas. Zemākas temperatūras ietekmē šis process norisināsies lēnāk, augstākas temperatūras ietekmē – ātrāk. Ekstremālos laika apstākļos pilnīga montāžas masas sacietēšana var aizņemt līdz 24 stundām. Atsevišķu elementu montāžas gadījumā vai veselas konstrukcijas, kam nav piemērotas augstas slodzes, montāžas gadījumā, piemēram, tādu kā Rabica sieta žogs, montāžas masas QUIKSET® nepieciešamā izturība tiek sasniegta jau pēc 10-30 minūtēm.

 • Vai QUIKSET ir ūdensnecaurlaidīgs?

  QUIKSET® praktiski pilnībā ir ūdensnecaurlaidīgs. Uzstādītām konstrukcijām nav nepieciešama papildu aizsardzība no mitruma. Izņēmums ir konstrukcijas zemākie elementi, kas nav apsegti ar montāžas masu. Šīs konstrukciju daļas ir jāaizsargā ar atbilstošu līdzekļu palīdzību, kas novērš kapilārā mitruma iekļūšanu. Aizsardzības līdzekļus pret kapilārā mitruma iekļūšanu ir iespējams iegādāties specializētos veikalos vai no ražotāju uzņēmumiem.

 • Kāpēc, izmantojot QUIKSET, ir nepieciešams izurbt mazāka diametra caurumus?

  Izvēloties cauruma (montāžas cauruma gruntējumā) diametru balsta konstrukcijas uzstādīšanai ir nepieciešams vadīties pēc principa “jo mazāk, jo labāk”. Pēc pilnīgas sacietēšanas QUIKSET® kļūst par stingru materiālu, un tas mijiedarbojas ar gruntējumu jau no pirmām uzstādīšanas minūtēm. Tam ir būtiski mazāks trauslums, salīdzinot to ar betonu un tā īpašībām, un tas nav pakļauts saplaišainai. Tieši tāpēc montāžas masas slāņa biezums ap konstrukcijas elementu nav tik svarīgs kā gadījumā ar betona šķīdumu.

 • Vai QUIKSET ir kaitīgs apkārtējai videi?

  Nē. Kad abas QUIKSET® komponentes tiek sajauktas un sacietē, tās izveido kompakto struktūru, kas neizdala kaitīgas vielas apkārtējā vidē, tajā skaitā gruntējumā, gaisā vai gruntsūdeņos.

 • Ko darīt, ja QUIKSET pārpalikumi ir redzami virs zemes virsmas līmeņa?

  Ja QUIKSET® izmantošanas laikā paplašināšanās procesā izveidojas materiāla pārpalikumi virs gruntējuma virsmas līmeņa, tad ir nepieciešams ļaut montāžas masai sacietēt, bet vēlāk nogriezt to, izmantojot vienkāršos instrumentus – nazi, špakteli vai lāpstu. Pēc tam apstrādātā virsma tiek nosegta ar gruntējuma slāni dažu centimetru biezumā, lai izvairītos no turpmākās saplīšanas ultravioletā starojuma iedarbības rezultātā.

 • Vai QUIKSET lietošanai ir nepieciešami tehniskie apliecinājumi vai sertifikāti?

  QUIKSET® netiek klasificēts un standartizēts kā būvniecības materiāls (kā, piemēram, betons), un tā izmantošana neprasa papildu tehnisku apliecinājumu. Toties QUIKSET® materiālam ir ITB (Būvniecības tehnikas institūts) tehnisks apstiprinājums, kas atbilst tehniskās apliecināšanas procedūrai. Lietotājs var būt pārliecināts par produkcijas augsto kvalitāti un tā atbilstību nepieciešamiem izturības un uzticamības kritērijiem.