Automātikas montāža

Izvēlieties uzstādāmo automātiku
Ieteikumi izvēloties vārtu automātiku
Ieteikumi izvēloties vārtu automātiku

Izvēloties divviru vai salokāmo vārtu automātiku, galvenie kritēriji ir vārtu platums un svars. Jāpievērš uzmanība tam, vai automātikas piedziņa der attiecīgā platuma vārtiem. Tāpat ļoti svarīgi ir tas, lai automātikai būtu pietiekama jauda virināt šāda svara vārtus. Šī informācija ir sniegta katras automātikas aprakstā.

Izvēloties bīdāmo vārtu automātiku jāpievērš uzmanība šādiem aspektiem:
Izvēlēties vārtu automātiku, kas atbilst Jūsu vārtu garumam.
Izvēlēties automātiku, kura spēj bīdīt tāda svara vārtus, kādi ir Jums.
Pievērsiet uzmanību metāla zobstienim, kurš parasti ir uzstādīts uz bīdāmo vārtu kāša. Piem.: ja Jūsu vārtu atveres platums ir 5 metri, jums kopumā vajadzēs 6m garu zobstieni, jo vārtu automātika parasti tiek uzstādīta aptuveni 70 cm attālumā no atveres.
Izvēloties automātiku rūpnīcām vai daudzdzīvokļu māju vārtiem (garākiem nekā 5,50 m) galvenais aspekts ir automātikas jauda un atvēršanas intensitāte. Šādā gadījumā tiek izmantotas jaudīgākas piedziņas ar iekšējo ventilāciju vai piedziņas, kas paredzētas intensīvai ekspluatācijai. Pie intensīvas ekspluatācijas parasta automātika var pārkarst: Šo informāciju tāpat varat atrast aprakstos (sk. ciklu skaits diennaktī).

Automātikas piederumi:
Standarta automātikas komplektā visbiežāk ietilpst pults, fotoelementi, piedziņa un barošanas bloks. Retāk arī bākuguns.
Ja ir daudz automātikas lietotāju, ieteicam izmantot speciālu GSM moduli, ar kura palīdzību vārtu automātika tiek pārvaldīta ar telefona zvanu. Šādi var piereģistrēt 100 vai vairāk lietotāju.
Ja vēlaties ar vienu pulti atvērt gan sētas, gan garāžas vārtus, Jums nepieciešams ārējais uztvērējs: Tas savieto sētas un garāžas vārtu automātiku (automātikas var būt no dažādiem ražotājiem) frekvences un ļauj abas automātikas pārvaldīt ar vienas pults dažādām pogām.
Uzstādot automātiku pie privātmājas vārtiem, bākuguns nav obligāta. Galvenā bākuguns funkcija ir rādīt satiksmes dalībniekiem, ka vārti tiek atvērti vai aizvērti. Atsevišķos gadījumos bākuguni uzstāda nevis pie vārtiem, bet pie izbrauktuves no pagalma, ja ir dzīva satiksme vai (un) ierobežota redzamība.

Žogu uzstādīšana
tvoru_montavimas.jpg
Bīdāmo vārtu uzstādīšana
stumdomu_vartu_montavimas.jpg
Veramo vārtu uzstādīšana
dviveriu_vartu_montavimas.jpg
Automātikas montāža
automatikos_montavimas.jpg